Nauč sa písať na počítači. Úplne zadarmo.

Písanie na počítači takzvanou desaťprstovou hmatovou metódou je považové za najefektívnejšiu metódu výuky strojopisu. Naučíme sa tak písať rýchlo a efektívne bez toho, aby sme museli rozmýšľať nad umiestnením jednotlivých klávesov. TypingClub ťa to naučí zábavnou formou a úplne zadarmo.

Začať

Ako to funguje?

Precvičuj každú lekciu dovtedy, kým nezískaš všetkých päť hviezdičiek. Naučiť sa písať na počítači naozaj netrvá dlho. Stačí trénovať jeden až dva týždne niekoľko minút denne a čoskoro sa staneš profíkom!

Potrebujem účet?

Založiť si účet nie je potrebné. Profil si môžeš vytvoriť kedykoľvek. S vlastným profilom si môžeš lekcie uložiť a vrátiť sa k nim neskôr.

Je to hra. Naše pútavé a interaktívne aktivity ťa rýchlo naučia písať na počítači zábavnou formou.

Playback. Môžeš sledovať svoj výkon a dokonca si môžeš prehrať svoje minulé pokusy.

Levely, odznaky a hviezdičky. Motivačné nástroje ťa budú posúvať dopredu v budovaní svalovej pamäti.

Správna pozícia rúk. Počas tréningu ti virtuálne ruky ukazujú správny prstoklad a pozíciu rúk.

Interaktívny zážitok. Hry, videá a rôznorodé aktivity robia zo štúdia strojopisu veľkú zábavu.

Hlasový prevod. Počas písania si môžes aktivovať hlasový prevod, ktorý ti bude lekcie čítať nahlas.

TypingClub Školská Edícia

Školská edícia TypingClub je najvýkonnejší a najpopulárnejší program používaný učiteľmi na celom svete. So školskou edíciou môžu učitelia menežovať celé triedy, sledovať pokrok študentov, zadávať im testy a dokonca aj vytvárať vlastné lekcie. Zatiaľ čo pre Vás pripravujeme rozhranie pre učiteľov v slovenčine, rozhranie pre študentov je už teraz plne dostupné v slovenskom jazyku.

Prihlásiť sa
Basic

Hry, videá, základné údaje o tvojom pokroku, farebné pozadia, odznaky a fukcie prístupnosti sú dostupné v základnom balíku.

Hry, videá, základné údaje o tvojom pokroku, farebné pozadia, odznaky...

NAVŽDY ZADARMO

Zadarmo

kreditná karta ani účet nie sú potrebné

Premium

Prémiový balík obsahuje všetko to, čo aj základný balík, plus viac hier, pozadí, viac údajov o výkone, možnosť prehrania cvičení a písanie animovaných príbehov. Prémiový balík neobsahuje žiadnu reklamu a zabezpečí ti prístup ku všetkým učebným plánom, ktoré TypingClub ponúka. Každý balík začína 3-dňovou skúšobnou dobou zdarma. Členstvo môžeš zrušiť kedykoľvek.

MESAČNE

7.50

účtované mesačne

ROČNE

66.00 € 29.50

účtované ročne