Naucz się pisania bezwzrokowego. Bezpłatnie.

Pisanie bezwzrokowe to najbardziej efektywny sposób pisania na klawiaturze. Dzięki TypingClub możesz nauczyć się pisania bezwzrokowego w zabawny i skuteczny sposób.

Zacznij

Jak to działa?

Ćwicz tak długo, aż zdobędziesz wszystkie gwiazdki. Nauka maszynopisania nie zajmuje dużo czasu. Ćwicząc kilka minut dziennie zostaniesz zawodowcem maszynopisania w mgnieniu oka!

Czy potrzebuję konta?

Założenie konta nie jest konieczne. Możesz utworzyć profil w dowolnym momencie. Własny profil pozwoli Ci zapisywać lekcje i wrócić do nich później.

Gry. Nasze rozrywkowe i interaktywne gry szybko nauczą Cię maszynopisania w zabawny sposób.

Playback. Będziesz mógł śledzić swoje wyniki, a nawet odtwarzać poprzednie próby.

Poziomy, odznaki i gwiazdki. Narzędzia motywacyjne posuną Cię do przodu.

Prawidłowa pozycja dłoni. Podczas ćwiczenia wirtualne dłonie pokaża Ci prawidłową pozycję palców.

Interaktywność. Gry i filmy sprawią, że ćwiczenie maszynopisania będzie świetną zabawą.

Przekazywanie głosu. Podczas pisania będziesz mógł włączyć przekazywanie głosu, aby czytać lekcje na głos.

Szkolna Edycja TypingClub

Szkolna edycja TypingClub to najbardziej popularny program używany przez nauczycieli na całym świecie. W szkolnym wydaniu nauczyciele mogą obejmować całe klasy, śledzić postęp swoich uczniów, zadawać testy, a nawet tworzyć lekcje. Podczas przygotowania interfejsu dla nauczycieli w języku polskim, interfejs dla uczniów jest już teraz w pełni dostępny w języku polskim.

Zaloguj się
Basic

Gry, filmy, podstawowa informacja o postępie, kolorowe tła, odznaki i funkcje dostępności znajdują się w pakiecie podstawowym.

Gry, filmy, podstawowa informacja o postępie, kolorowe tła, odznaki...

Zawsze bezpłatny

Za darmo

karta kredytowa lub konto nie jest konieczne

Premium

Pakiet premium zawiera wszystko to, co zawiera pakiet podstawowy, a także więcej gier, tła, wiecej danych o wydajności, wiecej możliwości wykonania ćwiczeń a także pisanie animowanych historyjek. Pakiet Premium nie zawiera żadnych reklam i zapewni Ci dostęp do wszystkich planów nauki oferowanych przez TypingClub. Każda paczka rozpoczyna się 3-dniowym bezpłatnym okresem próbnym. Możesz anulować członkostwo w dowolnym momencie.

MIESIĘCZNIE

7.50

rozliczenie miesięczne

ROCZNIE

66.00 € 29.50

rozliczenie roczne